KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13058006
nr 1305 8006
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, Kaktusar. Signerad, numrerad 224/320. Motivet: 14x18 cm
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:06:19
30/1 17:12:42
Ulla Fries
nr 1305 8006
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 3 februari 2020 |
| 30/1 17:12:42 | 1 | Vinnande bud |